Painava kumppani
Joustavampi, palvelevampi & kustannustehokkaampi painotalo.

Asiakaslähtöistä palvelua ja ratkaisuita – aina laadukkaasti ja edullisesti.
vuodesta 1969

Suurkuvatulosteet

Kaikenlaiset tarra- ja kangastulosteet,
julisteet, rollupit ja banderollit sekä opasteet ja valomainokset.

Tarrat + teippaukset

Säänkestävällä tarralla toteutetaan tasokkaat valomainokset, kyltit sekä ikkuna-, auto- ja toimitilateippaukset.

Suunnittelupalvelu

Kumppaniemme ansiosta myös yrityksesi näköiset taitot ja graafinen suunnittelu onnistuu huipputasoisesti.

Digipaino

Esitteet, kutsut, käyntikortit yms. nopeasti ja kustannustehokkaasti.

Silkkipaino

Erittäin tasokas ja kestävä painojälki on omiaan kylteissä, konekilvissä yms.

Offsetpaino

PMS-värit, monipuoliset efektit ja suuret erät kustannustehokkaammin.
Älä huoli! Sinun ei tarvitse tietää toteutustekniikasta mitään. Me etsimme aina kustannustehokkaimman tavan puolestasi, halutun lopputuloksen ehdoilla.
Hinnastot, menut, katalogit, asiakaslehdet, kalenterit, käyntikortit, lehtiöt, liimablokit, vihkot, julisteet, esitteet, flyerit, kotelot- ja pakkaukset, kyltit, opasteet, valomainokset, tarrat, ikkunateippaus, autoteippaus, tuotepakkaukset, pöytäständit, hyllypuhujat, folderit, lomakkeet, kirjekuoret, rollupit, banderollit, messumateriaalit, tulostuspalvelu, kopiopalvelu etc.
Jatkuva tarve?
Käydään läpi minkälaisesta tarpeesta on kyse ja etsitään yhdessä mahdollisimman huoleton, kustannustehokas ja hedelmällinen yhteistyömalli.
Ota yhteyttä
Nekapaino Oy
03 3142 5500 (ma–pe 6–17)
nekapaino@nekapaino.fi
Aineisto-ohje
Toimitus: nekapaino@nekapaino.fi tai esim. DropBox-linkki.
pdf, indd, fh, psd, ai, eps tai hyvälaatuinen paperioriginaali.
CMYK (esim. Fogra27), 300 dpi, suurkuvatulosteissa 100+ dpi.
Tero Pinomäki
Toimitusjohtaja
+358 40 5900 252
tero.pinomaki@nekapaino.fi
Juhani Parri

+358 40 900 2130
juhani.parri@nekapaino.fi
Lasse Korpinen
Tarrat & tulosteet+358 50 3715 226
lasse.korpinen@nekapaino.fi
Kimmo Norvas
Offset & digipaino+358 50 442 2087
kimmo.norvas@nekapaino.fi
Tommi Kantola
Tulostus & muotoonleikkaus
+358 40 900 2131
tommi.kantola@nekapaino.fi
Iisak Hautaniemi
Tulostus & asennus
+358 50 4710 771
iisak.hautaniemi@nekapaino.fi
Laura Saarinen
Jälkikäsittely & lähetys
03 3142 5500
laura.saarinen@nekapaino.fi
Käytämme Whatsappia! Sillä voit lähestyä meitä koska vain.